Jak przygotować się do wizyty?

Co muszę zrobić przed wizytą?

1. Dokumentacja

Przygotuj wszystkie dokumenty dotyczące twojego wcześniejszego leczenia (badania diagnostyczne, konsultacje specjalistyczne, badania laboratoryjne, badania obrazowe, wypisy ze szpitala, kopię historii choroby z poradni specjalistycznej). Będą one niezbędne aby prawidłowo rozpocząć i poprowadzić Twoją terapię.

2. Kontakt

Skontaktuj się z nami przez formularz rejestracyjny online (kliknij tutaj) lub kontaktując się z nami via mail. Wypełniając ankietę podaj jak najwięcej szczegółów – ułatwi to i przyspieszy proces kwalifikacji.

3. Rezerwacja wizyty

Umów się na wizytę osobiście lub w formie e-wizyty (rezerwuj wizytę).

4. Wywiad i badanie

Podczas 1 wizyty, po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu oraz badania lekarz decyduje o kwalifikacji pacjenta do terapii konopnej.

5. Cel terapeutyczny

Lekarz wspólnie z pacjentem określa cel terapeutyczny, indywidualnie dobiera dawkę i rodzaj konopii, wystawia receptę. Podczas tego kroku specjalista konopny przedstawia sposoby przyjmowania oraz przygotowania leku. Pacjent otrzymuje dziennik leczenia oraz zaświadczenie o prowadzonej terapii.

6. Kolejne wizyty

Podczas następnej wizyty lekarz analizuje aktualny stan pacjenta – ilość i natężenie objawów oraz spełnienie celu terapeutycznego. W razie potrzeby modyfikuje leczenie. W przypadku zadowalającego efektu recepty wystawiane są na okres 3 miesięcy.

7. Wizyta recepturowa

Wizyta recepturowa- Lekarz ocenia spełnienie celu terapeutycznego i w takim przypadku przedłuża leczenie. Bez modyfikacji dawkowania. Recepta wystawiana jest w formie e-recepty.

8. Wizyta u specjalisty konopnego

Wizyta u specjalisty konopnego. Zobaczysz w jaki sposób przygotować dawkę suszu. Jakie są niezbędne akcesoria. Udzielimy Ci rekomendacji w sprawie waporyzatora, pomożemy w jego zakupie. Wskażemy w jaki sposób najlepiej przechowywać susz.