O nas

Pomorskie Centrum Marihuany Leczniczej

Co oferujemy i jak możemy Ci pomóc?

Pomożemy Ci w terapii

W PCML zajmujemy się profesjonalnym leczeniem marihuaną medyczną oraz produktami konopnymi u pacjentów u których zawiodła terapia tradycyjnymi środkami farmakologicznymi. Wprowadzenie marihuany medycznej niejednokrotnie prowadzi do remisji objawów, zmniejszenia ilość przyjmowanych leków, lepszego samopoczucia.

Bezpieczeństwo

Ponad 90% terapii przy dobrze dobranej dawce nie daje objawów ubocznych.

Indywidualne podejście

Pacjent jest u nas najważniejszy. Zawsze traktujemy twój przypadek indywidualnie, dopasowując dawkę do Twoich potrzeb.

Szybka recepta

Zdobądź receptę na marihuanę medyczną w kilku prostych krokach

W Pomorskim Centrum Marihuany Leczniczej lekarze prowadzą terapię zgodnie z zaleceniami z Izraela i Ameryki

Niezależnie od tego, czy cierpisz na ostry uraz czy przewlekły ból, marihuana medyczna może pomóc Ci opanować objawy i wrócić do robienia rzeczy, które kochasz.

Małgorzata Mioduszewska

lekarz

Jako specjalista chorób wewnętrznych zajmuje się holistycznym podejściem do pacjenta zarówno w zakresie ducha, czyli schorzeń psychiatrycznych jak i ciała, czyli schorzeń kardiologicznych, pulmonologicznych czy metabolicznych. Ukończyła liczne kursy z zakresu medycyny wewnętrznej, rodzinnej oraz geriatrii.

Maciej Rosiński

lekarz

Pomaga pacjentom zwiększyć komfort oraz długość swojego życia. Jest zwolennikiem aktywnego trybu życia, kompleksowego podejścia do pacjenta. Skupia sie na znajdowaniu przyczyn a nie tylko leczeniu objawów. Od kilku lat stosuje terapie kannabinoidami.

Marcin Sobczak

lekarz

Specjalizuje się w leczeniu pacjentów onkologicznych, przewlekłych zespołów bólowych oraz zaburzeń neurologicznych. Ciągłe szkolenia oraz pogłębianie swojej wiedzy są dla niego priorytetem. Od 2018 roku prowadzi licznych pacjentów w terapii marihuaną medyczną uzyskując bardzo zadowalające efekty.

Opinie naszych pacjentów

 • „Jestem po wizycie u dr Marcina Sobczaka i jestem zachwycona podejściem do pacjenta. Lekarz przeprowadził dokładny wywiad po czym zaproponował odpowiedni sposób leczenia. Otrzymałam szczegółowe informacje jak powinno wyglądać leczenie, co robić w jakich przypadkach. Zdarzyło mi się też zadzwonić i kilka razy do samej kliniki po dodatkowe informacje – zawsze otrzymywałam rzetelne info, Pani która zajmuje się rejestracją ma dużo cierpliwości”

  Katarzyna P.
  opinia PCML - Google
 • „Jestem pod wrażeniem. Dr. Rosiński poświęcił bardzo dużo czasu na wywiad, wytłumaczenie , zalecenia . Do tej pory nie spotkałem się z takim podejściem u żadnego lekarza (chyba , że na filmach ) . Poza główną przyczyną wizyty, Pan doktor podszedł również do innych rzeczy na podstawie wywiadu i leków które stosuję. Kontakt z rejesteacją również na wysokim poziomie. (Szybkość, rzeczowość, uprzejmość).”

  Łukasz S.
  opinia PCML - Google
 • „Bardzo polecam. Ciesze sie ze spotkalem Pana Marcina, ktory w sposob szczery zainteresowal sie moim problemem, wysluchal, doradzil, wskazal mi wiele problemow, ktore wczesniej nie widzialem (ogolnie ze spotkania z lekarzem poplynela bardzo duza dawka edukacji!). Z lekarzem spotkalem sie online (ze wzgledu na chorobe zakazna) i w zadnym momencie nie odczulem aby nam to przeszkadzalo (mimo, ze podchodze bardzo sceptycznie do teleporady). Chcialbym dodac ze wczesniej z moimi problemami chodzilem do lekarzy NFZ, przez ktorych opinie i pomoc wedlug mojego zdania zdrowie i objawy sie pogorszyly.
  Minely tak naprawde 2 tygodnie odkad stosuje sie do zalecen, a ja w swoim zdrowiu widze juz pierwsze poprawy. Na pewno bede traktowal Pana Marcina juz jako mojego lekarza rodzinnego i bede zawsze kontaktowal sie z nim jako pierwszym z problemami zdrowotnymi. Bardzo dziekuje calym sercem!”

  Mariusz R.
  opinia PCML - Google
 • „Bardzo rzeczowa holistyczna porada lekarska, podana w bardzo logiczny i przystępny sposób. Lekarz posiada ogromną wiedzę i trafnie nią operuje.”

  Pacjentka PCML
  Opinia Dr. Rosiński - Medlife
 • „Rewelacyjna dbałość o pacjenta i zadbanie o to by pacjent zrozumiał stosowaną terapię. Dodatkowo stosunkowo krótkie terminy oczekiwania na wizytę oraz możliwość odbycia wizyty w godzinach późno popołudniowych.

  Dr. Sobczak rozumie jak ważna dla jego pacjentów jest jego pomoc!”

  Łukasz L.
  opinia PCML - Google
 • „Zaglądając na opinie przed wizytą i widząc same 5 z kont które dodały tylko jedną opinie w moich oczach nie wyglądało wiarygodnie ale po wczorajszej wizycie jestem w stanie zrozumieć co kierowało ludźmi którzy pierwszy raz zdecydowali się coś ocenić profesjonalizm wiedza oraz podejście do pacjenta jest na tak wysokim poziomie z jakim nigdy dotąd nie miałem doczynienia w żadnej dziedzinie życia nie tylko jeśli chodzi o wizytę lekarską polecam wszystkim.”

  Szymon N.
  opinia PCML - Google
 • „Byłam u Pana doktora na pierwszej wizycie i jestem bardzo zadowolona. Pan doktor był uważny i szczegółowo przeprowadził wywiad na temat moich dolegliwości. Szczegółowo wytłumaczył proces leczenia. Wizyta bardzo udana, na rezultaty leczenia muszę jeszcze poczekać.”

  Monika B.
  opinia PCML - Google
 • „Wizyta przede wszystkim długa co pozwala na dokładniejsze przyjrzenie się problemowi. Poprzez długość czasu, którą Pan doktor poświęca pacjentowi, człowiek czuje się zadbany i zaopiekowany a nie jak kolejny pacjent na liście tylko do odhaczenia. Bardzo mi się podoba, iż pacjent po wizycie nie zostaje sam i w przypadku pytań bądź wątpliwości może liczyć na lekarza. Centrum bardzo pozytywnie nastawione do pacjenta i z dużą dbałością o niego.”

  M. R.
  Opinia Dr. Rosiński - Medlife
 • „Dawno nie odbyłem tak rzeczowej, nastawionej na rozwiązanie problemu wizyty lekarskiej. Oprócz samej porady lekarskiej otrzymałem również krótki i treściwy wykład jak radzić sobie z problem w sposób pozamedyczny, ogolnodostępny. Brawo”

  Adam
  Opinia Dr. Sobczak - Medlife
 • „Świetnie przygotowany z dużą wiedzą i umiejętności jej przekazania. Po pierwszej wizycie jestem bardzo usatysfakcjonowany i będę kontynuował terapię w tym miejscu.”

  Pacjent
  Opinia Dr. Rosiński - Medlife
 • „Pełen profesjonalizm. Takich lekarzy chce się spotykać na swojej drodze do dobrego zdrowia. Pozdrawiam!”

  Maks
  Opinia Dr. Rosiński - Medlife
 • „Kompleksowe podejście do leczenia, lekarz podzielił się ze mną wieloaspektową wiedzą dotyczącą preparatów i leczenia, łącznie z zaleceniami dotyczącymi stylu życia i suplementacji. Świetne wrażenie, dziękuję!”

  Joanna M.
  Opinia Dr. Sobczak - Medlife
 • „Bardzo życzliwe, profesjonalne podejście uwzględniające tryb życia i potrzeby pacjenta. Doktor Rosiński szczegółowo wyjaśnił mi zależność zdrowia psychicznego od diety, higieny snu. Nowoczesne, holistyczne podejście do leczenia.”

  Karolina
  Opinia Dr. Rosiński - Medlife
 • Jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty u doktora Macieja Rosińskiego. Bardzo profesjonalne, indywidualne podejście do pacjenta. Ilość przydatnych informacji jakie uzyskałem podczas pierwszej wizyty jest wręcz zadziwiająca. Oby więcej takich lekarzy.

  Marek
  opinia PCML - Google
 • 5 gwiazdek w pełni zasłużone. Pierwszy raz spotkałem się z tak szczegółowym i jednocześnie przystępnym prowadzeniem mnie jako pacjenta przez cały proces leczenia, pan doktor Sobczak to jeden z lepszych lekarzy, z jakimi się dotychczas spotkałem. Polecam gorąco!

  Kamil
  opinia PCML - Google
 • Dr. Rosiński wykazał się dużym zainteresowaniem moją dolegliwością w porównaniu do innych „specjalistów” z którymi miałem (nie)przyjemność pracować. Zalecona terapia okazała się strzałem w 10 dzięki czemu będę mógł normalnie funkcjonować. Krótkie terminy są dodatkowym plusem dla osób potrzebujących pilnej pomocy. Dodatkowy plus za dodatek do wizyty w formie wskazówek odnośnie diety i rytmu dobowego oraz wskazanie kilku lektur które pomogą mi zrozumieć genezę swojego problemu.

  Jakub
  opinia PCML - Google
 • lekarz wykazujący dużą kompetencję w podejmowanych działaniach. Godny zaufania, człowiek wrażliwy. Mogłam poruszyć najbardziej wrażliwe dla mnie tematy bez poczucia bycia ocenioną . co najważniejsze, po wizycie poczułam, że spotkanie miało sens !

  Maja
  Opinia Dr. Sobczak - Medlife
 • Fantastyczny lekarz !!! Przede wszystkim jest skuteczny !!! Po zaledwie jednym miesiącu stosowania się do zaleceń Pana doktora jakość życia poprawiła mi się 100% efektywność Słucha, radzi, ma wiedzę,

  Pacjent 2020
  Opinia Dr. Rosiński - Medlife